Scandinavian Sweet Home 1Br Heart Of City 18

Belangrijkste voorzieningen

  • The lagest option:
  • 6 gasten
  • 3 bedden
  • 2 slaapkamers

Locatie

    Scandinavian Sweet Home 1Br Heart Of City 18 Helsinki appartementen bevinden zich binnen 25 minuten loopafstand van Töölönlahti en bieden draadloos internet. Het appartement van 50 m² heeft een welgelegen locatie op minder dan 400 meter afstand van Tennispalatsi Finnkino bioscoop en in de nabijheid van metrostation Kamppi.

    Dit 1-badkamer appartement is in de Kamppi wijk gesitueerd en biedt toegang tot de Temppeliaukio-kerk, die op slechts 5 loopminuten verderop ligt. Scandinavian Sweet Home 1Br Heart Of City 18 appartementen zijn op minder dan 1 km afstand van het Sinebrychoff Kunstmuseum te vinden. De Oude markthal bevindt zich ook binnen een paar straten van deze 2-slaapkameraccommodatie.

    Gasten van deze accommodatie zullen genieten van het comfort van een badkamer met een droger en handdoeken. Daarnaast vindt u er een bidet, een apart toilet en een douche.

    Geniet van een complete keuken in Scandinavian Sweet Home 1Br Heart Of City 18 appartement met een koffie/theezetapparaat, een oven en keukengerei voor uw gemak. Dit appartement ligt binnen 10 minuten te voet van het treinstation Centraal Helsinki.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.

    Kameropties bij Scandinavian Sweet Home 1Br Heart Of City 18 Helsinki

    Gasten van deze accommodatie zullen genieten van het comfort van een badkamer met een droger en handdoeken. Daarnaast vindt u er een bidet, een apart toilet en een douche.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Scandinavian Sweet Home 1Br Heart Of City 18 Helsinki Voorzieningen foto Scandinavian Sweet Home 1Br Heart Of City 18 Helsinki Zakenleven foto Scandinavian Sweet Home 1Br Heart Of City 18 Helsinki Faciliteiten foto Scandinavian Sweet Home 1Br Heart Of City 18 Helsinki Mensen foto Scandinavian Sweet Home 1Br Heart Of City 18 Helsinki Keuken foto Scandinavian Sweet Home 1Br Heart Of City 18 Helsinki Zakenleven foto Scandinavian Sweet Home 1Br Heart Of City 18 Helsinki Faciliteiten foto Scandinavian Sweet Home 1Br Heart Of City 18 Helsinki Zakenleven foto Scandinavian Sweet Home 1Br Heart Of City 18 Helsinki Macro Details foto Scandinavian Sweet Home 1Br Heart Of City 18 Helsinki Keuken foto
    Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 50 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Scandinavian Sweet Home 1Br Heart Of City 18 Helsinki

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer
    Plekken in de buurt bekijken

    Plekken in de buurt

    Luchthavens (1)

    Luchthaven Helsinki-Vantaa
    19.4 km

    Treinstations (1)

    Centraal station van Helsinki
    800 m

    Bezienswaardigheden (10)

    Natuurhistorisch museum van Helsinki
    300 m
    Temppeliaukio-kerk
    300 m
    Song Trees
    300 m
    Parlement van Finland
    300 m
    Ruiterstandbeeld van maarschalk Mannerheim
    600 m
    The Three Smiths Statue
    600 m
    Ateneum Kunstmuseum
    600 m
    Rautatientori
    600 m
    Design Museum
    1.1 km
    Helsinki Fair Centre
    3.9 km

    Gastbeoordelingen van Scandinavian Sweet Home 1Br Heart Of City 18 Helsinki

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Finland

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Scandinavian Sweet Home 1Br Heart Of City 18 appartement?
      De grootte van Scandinavian Sweet Home 1Br Heart Of City 18 appartement is 50 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Scandinavian Sweet Home 1Br Heart Of City 18 Helsinki